KATEGORİLER

HAKKIMIZDA

Şirketimiz kuruluşundan bu yana jeneratör satış ve satış sonrası hizmetleri (Acil servis, 7/24 servis, Bakım, Yeniden konumlandırma, Özel güç sistemleri, Montaj, Yedek parça, 2. El jeneratör, Mühendislik Hizmetleri, Jeneratör kiralama) konusunda faaliyet göstermektedir. 

Firmamız yetkin ve deneyimli kadrosu ile sektöründe yüksek seviyelere ulaşmıştır. Hertz Jeneratör bünyesinde 7 gün 24 saat hizmet verebilen teknik personel, servis araç filosuyla hizmet vermektedir. Servis merkezi İstanbul olup, servis talebinde arızalara buradan en seri şekilde müdahale edip arızaları aciliyetle gidermektedir. 

 

Prensibimiz satışını yapmakta olduğumuz bu üstün ürünleri, en iyi şekilde pazarlamak ve bu ürünlerin kullanımları sürecinde Hertz Jeneratör olarak daima müşterilerimizin yanında bulunmaktır. Konusunda öncelikle doğruluk ve hizmette en iyi olma yolunda yılların iş tecrübesini taşıyan kadrosunuda bu anlayışı genişletmek suretiyle herşeyden önce müşteri memnuniyeti ve hizmette en iyiyi prensip edinen bir görüşü benimsemiştir. 

Şirketimizin onarım, bakım hizmetlerinin kalitesi TSE hizmet yeterlilik belgesi ile onaylanmıştır.
Şirketimiz kesintisiz ve acil servis hizmetlerinin sonucu olarak Türk Sanayi'nin önde gelen Kuruluşları tarafından özel teşekkür yazıları ile onurlandırılmıştır. Bugün olduğu gibi yarında bu anlayışımızı sürdürüp, daha iyi yarınları yakalamanız için hep yanınızda olacağız.

Aşağıdaki hatalar meydana geldi. Kapat