KATEGORİLER

Periyodik Bakım Anlaşmaları

     Periyodik bakımlarda ünite ile ilgili tüm bakım takip ve kontrol işlemleri uzman  kadromuz tarafından düzenli olarak yapılacağından dolayı, ünitenin bakım ve onarım işlemlerinin takibi, servis çağırılması vb. işlere zaman ayırmanıza gerek kalmayacağı için kendi işininizde zaman kaybına uğramazsınız.

 

     Jeneratör ile ilgili özel bir bakım elemanı bulundurma ihtiyacınız ortadan kalkar Her servis aralığında önceden hangi işlemlerin yapılacağı belirlenmiş olduğu için hazırlıklı gelen ekibimiz ile jeneratörün tüm kontrolleri eksiksiz ve kısa birsüre içerisinde tamamlanarak jeneratörün devre dışı kaldığı zaman minimize edilmektedir.

 

     Jeneratör bakım kayıtları düzenli olarak tutulduğu için arıza tespiti ve onarım işlemleri kısa süre içerisinde tamamlanır. Jeneratör verimliliğini artırmak, arıza maliyetlerini düşürmek için arıza öncesi planlı onarımlara ve oluşum öncesi tespite olanak sağlamaktadır.

 

     Düzenli yapılan kontrol ve testlerle arıza oluşmadan tespit edilmekte ve maliyeti yüksek olabilecek arızalar oluşmadan çok daha ekonomik olarak önlenebilmektedir.

 

     Şirketimiz özel bilgisayar yazılımı yatırımıyla ile bilgi otomasyon sistemini oluşturmuştur. Bu sistem ile periyodik bakım zamanı gelmiş jeneratörlere ait tüm işlemler takip edilmektedir.

Aşağıdaki hatalar meydana geldi. Kapat